• Nadpis

• Vzhľadom k aktuálnej situácii okolo koronavírusu COVID-19 sme sa rozhodli realizovať prípravný kurz na prijímačky ONLINE. Prebiehať bude počas vybraného týždňa pondelok až piatok vždy 1 vyučovaciu hodinu online. Vybrať si budeš môcť hneď z 3 termínov:

1. termín: 15.3. – 19.3.2021
          2. termín: 22.3. – 26.3.2021
          3. termín: 12.4. – 16.4.2021

Pre koho je online kurz určený?

Pre všetkých, ktorí majú záujem si poslať prihlášku na niektorý z našich 4-ročných študijných odborov :

• škola podnikania
          • mechanik PC sietí
          • technik energetických zariadení budov
          • mechanik elektrotechnik chladiacich a klimatizačných zariadení

Dokedy a ako sa prihlásiť ?

Stačí poslať email na adresu szkurakova@sostar.sk kde zadáte tieto údaje :

• meno a priezvisko
          • tel. kontakt a email (zmena)
          • názov ZŠ ktorú navštevuješ
          • termín kurzu, ktorý si si vybral

Prihlásiť sa na prípravný kurz na prijímačky ONLINE je možné najneskôr do 10.3.2021.

Čo budeš potrebovať ?

Stačí ti iba pripojenie na internet a chuť si otestovať nezáväzne svoje vedomosti

Na čo je kurz zameraný?

Prípravný kurz je zameraný na otestovanie vedomostí zo slovenského jazyka a literatúry a matematiky, keďže prijímačky na našu školu budeš robiť z týchto predmetov.

Prípravný kurz na prijímačky robíme už 3. rokom a je ZADARMO.

Prečo sme sa rozhodli realizovať prípravný kurz?

Je to výrazný benefit pre našich uchádzačov oproti iným školám, ktoré tento typ kurzu neposkytujú alebo spoplatňujú v nemalej sume. Chceme tak zvýšiť šancu každému, kto má vážny záujem dostať sa na niektorý z našich študijných odborov bez problémov.