• Nadpis

• Kvalita je mierou dokonalosti, hodnotnosti, užitočnosti výchovy a vzdelávania. Naplnenie požiadaviek a očakávaní zainteresovaných partnerov, žiakov, rodičov, učiteľov, zamestnávateľov, zriaďovateľov, štátu.

Úspešná  stredná odborná škola, úspešné Centrum vzdelávania a prípravy v stavebníctve znamená úspešné výchovno-vzdelávacie centrum. Organizáciu so širokým spektrom vzdelávacích ponúk, neustále hľadajúcu a ponúkajúcu odpovede a riešenia na otázky záujemcov o odborné vzdelávanie. S ponukou vzdelávacích programov pre formálne aj celoživotné vzdelávanie. Poskytujúcu komplexné služby od vzdelávania, cez ubytovanie, stravu, po voľnočasové aktivity, otvorenú 24 hodín, sedem dní v týždni. Úspešná organizácia sa vyznačuje  vlastnou cestou, iniciatívou, optimizmom, odvahou hľadať riešenia, radosťou z existencie. Je tvorená ľuďmi, ktorí sú schopní prispôsobiť sa zmenám. Spĺňa predstavy partnerov. Očakávame od nej dobrý výkon. Podmienkou je kvalita personálneho, priestorového, technologického vybavenia a finančného zabezpečenia. Pre kvalitu je dôležitá určitá špecifikácia, zameranie. Technické zariadenie budov spája súčasnosť aj budúcnosť strednej odbornej školy,  vzdelávacieho  centra s požiadavkami regiónu. Reprezentuje prechod od tradičného riešenia budov k inteligentným domom (smarthomes), k spojeniu moderných stavebných a informačných technológii.